Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Alarmová siréna Air slouží jako externí výstražné zařízení a při aktivaci upozorní hlasitým alarmem i červeným výstražným světlem. Integrovaný sabotážní kontakt zajišťuje vyšší úroveň ochrany. Díky technologii LOXONE Air je uvedení do provozu rychlé a snadné.
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.065 W, max. 6.7 W |
| Power loss | max. 6.7W |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
| Temperature | -40 … 55°C / -40 … 131°F |
| Alarm | Acoustic 93dB / 1m 83.5dB / 3m optical: flashing red light |
| Tamper detection | Yes |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.4 … 0.8mm² / AWG26 … 19 |
|---|---|
| Stripping length | must not be stripped |
| Temperature resistance | -40 ... 140 °C / -40 ... 284°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 585g |
|---|---|
| Total weight | 665 g |
| Product dimensions | 250x150x64mm / 9.84x5.91x2.52” (LxWxH) |
| Product dimensions |
|
| Pack size | 255x155x70mm / 10.03x6.10x2.75” (LxWxH) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Lisovací svorka UY2 od 3M | 2 |
| Montážní sada (hmoždinky, šrouby) | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 200518
Značka: Loxone
Kód: 000373
Značka: Loxone
Kód: 100422
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 200492
Značka: Loxone
Kód: 610171
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 000381
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100177
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
LOXONE Alarmová siréna Air slouží jako externí výstražné zařízení a při aktivaci upozorní hlasitým alarmem i červeným výstražným světlem. Integrovaný sabotážní kontakt zajišťuje vyšší úroveň ochrany. Díky technologii LOXONE Air je uvedení do provozu rychlé a snadné.
check_circle
check_circle