Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Satellite Speaker IP64 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Černá verze Satellite Speakeru nesmí být instalována na místech vystavených přímému slunečnímu záření.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18…26 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
1.5 W (Standby) 35 W (Peak) |
| Loxone Tree Turbo | Connection with Audioserver or Miniserver Compact |
|---|---|
| Master-Client Interface (MCI) |
up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
| Wireless | Bluetooth: Input V4.2 |
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35W nominal power 70W peak power |
| Frequency range | 48 … 25000Hz |
| Crossover frequency | 1800Hz |
| SPL | 101dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 140mm / 5.5“ |
| Woofer membrane material | Polypropylene |
| Tweeter Ø | 25mm / 1“ |
| Tweeter dome material | Silk, polymer coated |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 100% r.H. (non-condensing) |
| Terminal type |
24VDC, Tree Turbo, MCI: WJ332K |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 0.28 ... 1.5mm² / AWG23 ... 15 |
| Conductor type |
24VDC, Tree Turbo, MCI: Stranded / Solid |
| Stripping length |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 6mm / 0.24“ |
| Temperature resistance |
24VDC, Tree Turbo, MCI: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F |
| Tightening torque |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 0.4Nm / 0.295 lbf.ft |
| Connection type | Screw terminals |
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Total weight | 2.89 kg |
| Product dimensions | 216 x 150 x 143 mm / 8.5 x 5.9 x 5.6" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 250x180x170mm / 9.84x7.09x6.69" (LxWxH) |
| Ingress protection | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Instalační šablona | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100491
Značka: Loxone
Kód: 000582
Značka: Loxone
Kód: 100496
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 100428
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 100331
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Satellite Speaker IP64 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Černá verze Satellite Speakeru nesmí být instalována na místech vystavených přímému slunečnímu záření.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle