Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Špičkové audio od LOXONE do každého projektu – nyní je to dokonale možné! S novým bezdrátovým reproduktorem to zvládnete bez Audioserveru a kabeláže, a to v nových i stávajících instalacích. Hladce ho integrujete pomocí Wi-Fi – a lze jej zařadit a ovládat v rámci audio zón.
| Supply voltage | 18…26 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
1.5 W (Standby) 35 W (Peak) |
| Wireless |
WiFi: 2.4/5GHz a/b/g/n/ac Bluetooth: Input V4.2 |
|---|
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35 W nominal power 70 W peak power |
| Frequency range | 50…20 000 Hz |
| Crossover frequency | 2 600 Hz |
| SPL | 98dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 125 mm / 4.7" |
| Tweeter Ø | 25 mm / 1" |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Type | DC barrel jack |
|---|---|
| Length | 150 cm / 59" |
| Electrical properties |
100-240 VAC 50/60 Hz 0.65 A max. 24 VDC 1.0 A const. |
| Product dimensions | 142 mm x 350 mm x 98 mm / 5.6 x 13.8 x 3.9" |
|---|---|
| Net weight | 2.48 kg |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Napájecí zdroj | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 610020
Značka: Loxone
Kód: 200497
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 610045
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 610169
Značka: Loxone
Kód: 100608
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Špičkové audio od LOXONE do každého projektu – nyní je to dokonale možné! S novým bezdrátovým reproduktorem to zvládnete bez Audioserveru a kabeláže, a to v nových i stávajících instalacích. Hladce ho integrujete pomocí Wi-Fi – a lze jej zařadit a ovládat v rámci audio zón.
check_circle
check_circle