Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Domácí kino bez středových reproduktorů? Ani náhodou. Chromium 15 Base svou kvalitou skvěle a slušivě doplňuje reproduktory této řady. Zejména při integraci v obývacím pokoji zaujmou kompaktní rozměry a vešel by se i do malé přihrádky v příborníku. Díky elegantní povrchové úpravě ve vysokém lesku (HG) dokonale zapadne do místnosti buď v černé nebo bílé variantě.
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Woofer Ø | 2x 155mm Ø ALTIMA® |
| Principle | closed |
|---|---|
| Nominal and music power | 90/140 W |
| Frequency response | 45…55.000 Hz |
| Crossover frequency | 3.100 Hz |
| Sensitivity | 87 dB |
| Impedance | 4 Ohm |
| Tweeter Ø | Aluminium ribbon |
| Net weight | 9.16kg |
|---|---|
| Total weight | 10.46kg |
| Product dimensions | 16,3 x 48 x 26,9 cm |
| Pack size | 28 x 57 x 36 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední kryt | 1x |
| Gumový nárazník k podlaze | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100874
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 100520
Značka: Loxone
Kód: 000044
Značka: Loxone
Kód: 000564
Značka: Loxone
Kód: 100301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100505
Značka: Loxone
Kód: 100181
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 000815
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 100322
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 100277
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 610108
Značka: Loxone
Domácí kino bez středových reproduktorů? Ani náhodou. Chromium 15 Base svou kvalitou skvěle a slušivě doplňuje reproduktory této řady. Zejména při integraci v obývacím pokoji zaujmou kompaktní rozměry a vešel by se i do malé přihrádky v příborníku. Díky elegantní povrchové úpravě ve vysokém lesku (HG) dokonale zapadne do místnosti buď v černé nebo bílé variantě.
check_circle
check_circle