Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Univerzální, všestranný a výkonný – to jsou vlastnosti, které Chromium Phase spojuje jako žádný jiný reproduktor. Ať už je namontován na stěně nebo pomocí otočného držáku pod stropem, tento štíhlý reproduktor s exkluzivním páskovým výškovým reproduktorem E-sense poskytuje prvotřídní zvuk. V stereo konfiguraci se subwooferem quadral Qube dokáže konkurovat i velkým sloupovým reproduktorům.
| Speaker type | 2-Way |
|---|---|
| Nominal and music power | 90/140 W |
| Frequency response | 50…55.000 Hz |
| Crossover frequency | 3.500Hz |
| Sensitivity | 88 dB |
| Impedance | 4Ω |
| Tweeter dome material | aluminium ribbon |
| Woofer Ø | 2x 155mm Ø ALTIMA® |
| Principle | closed |
|---|
| Net weight | 5,5 kg |
|---|---|
| Total weight | 6.7 kg |
| Product dimensions | 44,4 x 18,5 x 12 cm |
| Pack size | 59 x 29,5 x 21,5 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Záruční list | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Gumový nárazník ke stěně | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 000557
Značka: Loxone
Kód: 000057
Značka: Loxone
Kód: 100805
Značka: Loxone
Kód: 100519
Značka: Loxone
Kód: 000044
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 100545
Značka: Loxone
Kód: 200191
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 200070
Značka: Loxone
Kód: 100180
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Univerzální, všestranný a výkonný – to jsou vlastnosti, které Chromium Phase spojuje jako žádný jiný reproduktor. Ať už je namontován na stěně nebo pomocí otočného držáku pod stropem, tento štíhlý reproduktor s exkluzivním páskovým výškovým reproduktorem E-sense poskytuje prvotřídní zvuk. V stereo konfiguraci se subwooferem quadral Qube dokáže konkurovat i velkým sloupovým reproduktorům.
check_circle
check_circle