Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Chromium 105 nikdy nezapomíná na cit pro hudbu. Za svou dynamiku vděčí vyspělé výrobní technologii a vyladěným komponentům. Díky tomu je výkon rovnoměrně rozdělen mezi tři reproduktory s plnou membránou a zajišťuje dechberoucí basový zážitek. Prvotřídní zvuk doplněný páskovým výškovým reproduktorem E-sense nabízí vynikající kvalitu i ve výškovém pásmu. Je potřeba ho slyšet i vidět!
| Speaker type | 3-Way |
|---|---|
| Principle | Bassreflex |
| Nominal and music power | 150/220 W |
| Frequency response | 24…52.000 Hz |
| Crossover frequency | 400 / 2.800 Hz |
| Sensitivity | 89 dB |
| Impedance | 4Ω |
| Tweeter dome material | aluminium ribbon |
| Midrange | 170 mm Ø ALTIMA® |
| Woofer Ø | 2x 170 mm Ø ALTIMA® |
| Net weight | 29 kg |
|---|---|
| Total weight | 32.98 kg |
| Product dimensions | 112 x 23.2 x 37.9 cm |
| Pack size | 124,5 x 37,5 x 49,5 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední kryt | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
| Záruční list | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100515
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 100473
Značka: Loxone
Kód: 000584
Značka: Loxone
Kód: 100420
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 100308
Značka: Loxone
Kód: 100679
Značka: Loxone
Kód: 100796
Značka: Loxone
Kód: 100283
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 200280
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 610039
Značka: Loxone
Kód: 610173
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 610108
Značka: Loxone
Chromium 105 nikdy nezapomíná na cit pro hudbu. Za svou dynamiku vděčí vyspělé výrobní technologii a vyladěným komponentům. Díky tomu je výkon rovnoměrně rozdělen mezi tři reproduktory s plnou membránou a zajišťuje dechberoucí basový zážitek. Prvotřídní zvuk doplněný páskovým výškovým reproduktorem E-sense nabízí vynikající kvalitu i ve výškovém pásmu. Je potřeba ho slyšet i vidět!
check_circle
check_circle