Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure CO2 Tree má pět dotykových bodů na skleněné přední straně pro ovládání nejdůležitějších funkcí místnosti. Když se dotknete tlačítka, ozve se kliknutí jako akustická odezva. Integrovaný senzor pro měření teploty, vlhkosti a CO2. Orientační světlo pomáhá rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Supply voltage | 9 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05 W, max. 0.1 W |
| Power loss | max. 0.1 W |
| Loxone Tree |
LOXONE Tree: connection with Miniserver / Tree Extension |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Orientation light | Yes |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| CO2 detection range | 0 ... 40.000ppm |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Click feedback | Yes |
|---|
| Calibrated CO2 detection range |
400 … 2 000 ppm (± 50 ppm, + 5 % of reading) NDIR Sensor |
|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
|---|---|
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
| Terminal type | DG220B |
|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 … 6mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours |
White: RAL9003 - Part No. 100517 Anthracite: RAL7021 - Part No. 100518 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 110 g |
|---|---|
| Total weight | 136 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP30 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200536
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 200507
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 200423
Značka: Loxone
Kód: 100519
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 200050
Značka: Loxone
Kód: 200470
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 610030
Značka: Loxone
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 610068
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure CO2 Tree má pět dotykových bodů na skleněné přední straně pro ovládání nejdůležitějších funkcí místnosti. Když se dotknete tlačítka, ozve se kliknutí jako akustická odezva. Integrovaný senzor pro měření teploty, vlhkosti a CO2. Orientační světlo pomáhá rozpoznat zařízení ve tmě.
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle