Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Okenní a dveřní kontakt Air je kompaktní bezdrátový senzor s integrovaným reed kontaktem. Ve spojení s magnetem spolehlivě rozpozná, zda jsou dveře nebo okna otevřená či zavřená – ideální pro bezpečnostní a automatizační funkce.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 2x 1.5 V AA batteries |
|---|---|
| Battery lifetime | up to 10 years |
| Type | Reed contact |
|---|
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Temperature | 0 … 55 °C / 32 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colours |
White: Part No. 100666 Anthracite: Part No. 100667 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 70 g |
|---|---|
| Total weight | 88 g |
| Product dimensions | 116 x 22 x 17.5 mm / 4.57 x 0.87 x 0.69" (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 140 x 56 x 21 mm / 5.51 x 2.21 x 0.83" (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AA | 2 |
| Lepicí páska | 1x |
| Informační příloha | 1x |
| Magnet | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000053
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 100858
Značka: Loxone
Kód: 100800
Značka: Loxone
Kód: 000587
Značka: Loxone
Kód: 200533
Značka: Loxone
Kód: 000422
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 000596
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 610020
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 200290
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100552
Značka: Loxone
Kód: 100015
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Okenní a dveřní kontakt Air je kompaktní bezdrátový senzor s integrovaným reed kontaktem. Ve spojení s magnetem spolehlivě rozpozná, zda jsou dveře nebo okna otevřená či zavřená – ideální pro bezpečnostní a automatizační funkce.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle