Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Chromium 85 je ztělesněním mistrovské symbiózy vzhledu a akustiky. Díky vyspělé výrobní technologii a vyladěným komponentům vykouzlí neuvěřitelný výkon, který bez problému a s razancí přenese do místnosti i ty nejhlubší basy. Spojuje do jednoho celku nejlepší technologii páskového výškového reproduktoru E-sense, membrán ze slitiny hliníku a hořčíku a nekompromisní frekvenční výhybky. Chromium 85 zkrátka nejde jen tak obejít a nevyzkoušet.
| Speaker type | 3-Way |
|---|---|
| Principle | Bassreflex |
| Nominal and music power | 130/200 W |
| Frequency response | 29…52.000 Hz |
| Crossover frequency | 600 / 3.200 Hz |
| Sensitivity | 89 dB |
| Impedance | 4Ω |
| Tweeter dome material | aluminium ribbon |
| Midrange | 155 mm Ø ALTIMA® |
| Woofer Ø | 2x 155mm Ø ALTIMA® |
| Net weight | 23.84 kg |
|---|---|
| Total weight | 27.38 kg |
| Product dimensions | 100 x 21,3 x 34,4 cm |
| Pack size | 112 x 35 x 46 cm |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Záruční list | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 200281
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 000057
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 100493
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 200506
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 610050
Značka: Loxone
Kód: 610108
Značka: Loxone
Chromium 85 je ztělesněním mistrovské symbiózy vzhledu a akustiky. Díky vyspělé výrobní technologii a vyladěným komponentům vykouzlí neuvěřitelný výkon, který bez problému a s razancí přenese do místnosti i ty nejhlubší basy. Spojuje do jednoho celku nejlepší technologii páskového výškového reproduktoru E-sense, membrán ze slitiny hliníku a hořčíku a nekompromisní frekvenční výhybky. Chromium 85 zkrátka nejde jen tak obejít a nevyzkoušet.
check_circle
check_circle