Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Chromium 65 okamžitě zaujme svou štíhlou elegancí. Ale nenechte se zmást, nabízí víc než krásný vzhled. Jakmile Chromium 65 zahraje první tón, ochromí posluchače svou silou a hloubkou. Díky fantastickému výškovému reproduktoru E-sense samozřejmě zachází s hudbou s citem.
| Speaker type | 2-way |
|---|
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Nominal and music power | 90/140 W |
| Frequency response | 34…55.000 Hz |
| Crossover frequency | 3.700 Hz |
| Sensitivity | 87 dB |
| Impedance | 4 Ohm |
| Tweeter Ø | Aluminium ribbon |
| Midrange | 2x 155 mm Ø ALTIMA® |
| Product dimensions | 92 x 20,1 x 28,4 cm |
|---|---|
| Pack size | 101,5 x 31 x 39 cm |
| Net weight | 16.22 kg |
| Total weight | 18.86 kg |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610068
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 610172
Značka: Loxone
Kód: 100242
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
Kód: 200351
Značka: Loxone
Kód: 100612
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 100500
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 200488
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 100711
Značka: Loxone
Kód: 610165
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 610108
Značka: Loxone
Chromium 65 okamžitě zaujme svou štíhlou elegancí. Ale nenechte se zmást, nabízí víc než krásný vzhled. Jakmile Chromium 65 zahraje první tón, ochromí posluchače svou silou a hloubkou. Díky fantastickému výškovému reproduktoru E-sense samozřejmě zachází s hudbou s citem.
check_circle
check_circle