Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE NFC Code Touch Tree je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05W, max. 0.8W (while reading NFC) |
| Power loss | max. 0.8W |
| Interface |
LOXONE Tree: connection with Miniserver / Tree Extension |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| NFC | Frequency: 13.56MHz |
| Mounting location with direct sunlight |
white: allowed anthracite: not allowed |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Unencrypted | ISO/IEC 14443, fixed UID required |
|---|---|
| Encrypted | Media with MIFARE® DESFire® Chip |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9002 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 126 g |
|---|---|
| Total weight | 160 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1:2014 Ed.2 CSA C22.2#62368-1:2014 Ed.2 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| NFC samolepka | 1x |
| NFC tag | 1x |
| Plastový montážní držák | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610063
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 200414
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 100463
Značka: Loxone
Kód: 610045
Značka: Loxone
Kód: 000583
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 200112
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 200448
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE NFC Code Touch Tree je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle