Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
S magnetickou čtečkou iButton vytvoříte vašim zákazníkům inteligentní přístupové řešení na bázi technologie 1-Wire.
Vlastnosti:
Technické detaily:
| Max voltage on reader's contact | 12 V |
|---|---|
| Max. LED supply voltage | 1.8 V |
| Max. current consumption | 25 mA |
| Temperature | -40 … 85 °C / -40 … 185 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 70 % |
| specification_name.enviroment | Residential, commercial and lightly industrial |
| Installation | The outdoor sensor should be installed in a protected outdoor area to prevent the formation of rust. |
| Case material | Stainless steel |
|---|---|
| Ring material | Ferrite steel + Cu + Ni + Cr+3 |
| Signal joint material | Brass + Ni + Cr+3 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Plochá matice M20 | 1x |
| Těsnicí kroužek | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610008
Značka: Loxone
Kód: 100389
Značka: Loxone
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 000478
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 100808
Značka: Loxone
Kód: 610173
Značka: Loxone
Kód: 100726
Značka: Loxone
Kód: 200416
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000055
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 100014
Značka: Loxone
S magnetickou čtečkou iButton vytvoříte vašim zákazníkům inteligentní přístupové řešení na bázi technologie 1-Wire.
Vlastnosti:
Technické detaily:
check_circle
check_circle