Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Hörmann Air je kompaktní modul s rozhraním pro integraci pohonů vrat Hörmann do systému.
Vlastnosti:
| Power Supply | via Hörmann unit (10 … 28VDC) |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.23W, max. 0.3W |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
|---|---|
| Hörmann HCP Interface |
Compatible with Hörmann Communication Protocol 1 and 2 (HCP) The device recognizes automatically which garage door operator is connected and which HCP version is used. |
| Temperature | -20 ... 65°C / -4 ... 149°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
| Compatible Hörmann operators |
An up-to-date List of compatible Hörmann operators is available online: shop.loxone.com/product/100552-hoermann-air/ |
|---|
| Wire cross-section | 0.2mm² / AWG24 |
|---|---|
| Temperature resistance | 80 °C / 176 °F |
| Length | 100mm / 3.94" |
| Connector | Modular 6P6C (RJ-12) |
| Part. No. | 000588 |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 11 g |
|---|---|
| Total weight | 31 g |
| Product dimensions | 38.3 x 34.3 x 10.5 mm / 1.50 x 1.35 x 0.41” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 79 x 79 x 41 mm / 3.11 x 3.11 x 1.61” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Propojovací kabel | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 100284
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 100603
Značka: Loxone
Kód: 200497
Značka: Loxone
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 200031
Značka: Loxone
Kód: 000557
Značka: Loxone
Kód: 200508
Značka: Loxone
Kód: 100865
Značka: Loxone
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 200471
Značka: Loxone
Kód: 100276
Značka: Loxone
Kód: 100457
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000588
Značka: Loxone
LOXONE Hörmann Air je kompaktní modul s rozhraním pro integraci pohonů vrat Hörmann do systému.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle