Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE EnOcean Extension umožňuje integraci zařízení s bezdrátovým rozhraním EnOcean.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | max. 0.03 W |
| Power loss at max. load | 0.03 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| EnOcean |
Frequency: 868 MHz max. 128 devices |
| Temperature | 0 ... 50 °C / 32 ... 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.05 … 2.5 mm² / AWG 30 … 12 |
|---|---|
| Stripping length | 6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque | 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Informační příloha | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100858
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 100389
Značka: Loxone
Kód: 100577
Značka: Loxone
Kód: 100289
Značka: Loxone
Kód: 200507
Značka: Loxone
Kód: 100542
Značka: Loxone
Kód: 000819
Značka: Loxone
Kód: 100014
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 000200
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
LOXONE EnOcean Extension umožňuje integraci zařízení s bezdrátovým rozhraním EnOcean.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle