Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Tento kompaktní subwoofer rozechvívá podlahu. Díky svým malým rozměrům je v místnosti téměř neviditelný, ale výkon, který vykouzlí 220mm basový reproduktor, je nezaměnitelný.
Podpořen předním bassreflexovým kanálem přináší subwoofer QUBE S8 v konstrukci typu downfire s výkonným zesilovačem precizní a razantní basové tóny. Ať už jde o jemné hudební detaily, nebo intenzivní zvuk pro domácí kino, QUBE S8 je skutečně univerzální řešení. Před přetížením jej chrání technologie Soft-Clipping a Peak-Limiter, které zajišťují spolehlivý a bezpečný provoz.
| Speaker type | active Subwoofer |
|---|---|
| Principle | Bassreflex, downfire |
| Weight | 11.4 kg |
| Nominal and music power | 150/180W |
|---|---|
| Frequency range | 30...200 Hz |
| Crossover frequency | 50...200 Hz variable |
| specification_name.input_sensitivity | 250 mV |
| specification_name.stand_by_power | — |
| specification_name.phase | 0…180° continuously adjustable |
| Woofer Ø | 220 mm Ø |
| Supply voltage | 230 ~ V |
| Product dimensions | 37.5 x 29 x 35 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Uživatelský manuál | 1x |
| Napájecí kabel | 1x |
| RCA Y kabel | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100570
Značka: Loxone
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 100786
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 100792
Značka: Loxone
Kód: 200109
Značka: Loxone
Kód: 100421
Značka: Loxone
Kód: 610039
Značka: Loxone
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 100124
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 100509
Značka: Loxone
Kód: 100334
Značka: Loxone
Kód: 000478
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 000044
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 610008
Značka: Loxone
Tento kompaktní subwoofer rozechvívá podlahu. Díky svým malým rozměrům je v místnosti téměř neviditelný, ale výkon, který vykouzlí 220mm basový reproduktor, je nezaměnitelný.
Podpořen předním bassreflexovým kanálem přináší subwoofer QUBE S8 v konstrukci typu downfire s výkonným zesilovačem precizní a razantní basové tóny. Ať už jde o jemné hudební detaily, nebo intenzivní zvuk pro domácí kino, QUBE S8 je skutečně univerzální řešení. Před přetížením jej chrání technologie Soft-Clipping a Peak-Limiter, které zajišťují spolehlivý a bezpečný provoz.
check_circle
check_circle