Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Install Speaker 10 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18VDC ... 26VDC |
|---|---|
| Power consumption |
1.5W (Standby) 35W (Peak) |
| Loxone Tree Turbo | Connection with Audioserver or Miniserver Compact |
|---|---|
| Master-Client Interface (MCI) |
up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
| Wireless | Bluetooth: Input V4.2 |
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35W nominal power 70W peak power |
| Frequency range | 35 ... 23000Hz |
| Crossover frequency | 1 600 Hz |
| SPL | 108dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 254 mm / 10“ |
| Woofer membrane material | Altima (Aluminium-, Titanium-, Magnesium- composite) |
| Tweeter Ø | 32 mm / 1.25“ |
| Tweeter dome material | Titanium |
| Terminal type |
24VDC: TFKC 2.5 Tree Turbo, MCI: DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC: 1 ... 2.5mm² / AWG17... 12 Tree Turbo, MCI: 0.28 ... 0.8mm² / AWG23 ... 18 |
| Conductor type |
24VDC: Stranded / Solid Tree Turbo, MCI: Solid |
| Stripping length |
24VDC: 10mm / 0.39“ Tree Turbo, MCI: 5 … 6mm / 0.2 … 0.24" |
| Temperature resistance |
24VDC: -40 ... 70°C / -40 ... 158°F Tree Turbo, MCI: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F |
| Connection type |
24VDC: Push-in Tree Turbo, MCI: Push-in |
| Colours |
Speaker: Black, RAL9004 Front grille: White, RAL9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní šablona | 1x |
| Mřížkový kryt (bílý) | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100570
Značka: Loxone
Kód: 200406
Značka: Loxone
Kód: 100334
Značka: Loxone
Kód: 000053
Značka: Loxone
Kód: 610157
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 100796
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 100727
Značka: Loxone
Kód: 200309
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 000616
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 610159
Značka: Loxone
Install Speaker 10 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle