Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Wrist Button Air je individuálně konfigurovatelné, bateriově napájené tlačítko, které lze pohodlně nosit na zápěstí. Integrovaná LED navíc poskytuje přímou zpětnou vazbu.
Příklady použití:
| Power Supply | 1x 3V CR2032 |
|---|---|
| Power consumption | typ. 3,3µW, max. 51mW |
| Power loss | max. 51mW |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Interfaces |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
| Temperature | -20 ... 60°C / -4 ... 140°F |
| Touch points | 1 Touch point, tactile switch |
| Click feedback | visual |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Colours |
LOXONE red translucent Black: RAL9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 119 g |
|---|---|
| Total weight | 128 g |
| Product dimensions | 50x26x13.5mm / 1.97x1.02x0.53” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 98x90x33mm / 3.86x3.54x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie CR2032 | 1x |
| Šroubovák | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100857
Značka: Loxone
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 100403
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100490
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 200529
Značka: Loxone
Kód: 100613
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 100509
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 100202
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Wrist Button Air je individuálně konfigurovatelné, bateriově napájené tlačítko, které lze pohodlně nosit na zápěstí. Integrovaná LED navíc poskytuje přímou zpětnou vazbu.
Příklady použití:
check_circle
check_circle