Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Nano Motor Controller Air je kompaktní modul se stejnosměrnými výstupy, který se ovládá pomocí bezdrátové technologie LOXONE Air. Konfigurovatelné výstupy umožňují regulaci rychlosti stejnosměrných motorů nebo stmívání LED světelných zdrojů.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 26 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.22 W, max. 0.28 W |
| Operating mode |
Motor Bidirectional 1 output Motor Unidirectional 2 outputs Dimmer 1 output |
| Maximum total load of outputs | 2.1A continuous; 5A peak ( |
| PWM frequency |
1 ... 10kHz 400Hz |
| Power loss at max. load |
5.8W 1.7W |
| Current detection setting range | 100 ... 3500mA |
| Overcurrent detection setting range | 100 ... 3500mA |
| Temperature | -20...50°C / -4...122°F |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Interfaces | LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Wire cross-section |
Connection Cables (Output): 1.5mm² / AWG18 Power Supply: 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables (Output): 10mm / 0.4" Power Supply: 5mm / 0.2” |
| Length |
Connection Cables (Output): 150mm / 5.91" Power Supply: - |
| Tightening torque |
Connection Cables (Output): - Power Supply: 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft |
| Temperature resistance |
Connection Cables (Output): min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL Power Supply: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 39.45x38.95x20.20mm / 1.55x1.53x0.80” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100471
Značka: Loxone
Kód: 100866
Značka: Loxone
Kód: 200516
Značka: Loxone
Kód: 000516
Značka: Loxone
Kód: 200420
Značka: Loxone
Kód: 100277
Značka: Loxone
Kód: 200050
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 100864
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 200524
Značka: Loxone
Kód: 200297
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Nano Motor Controller Air je kompaktní modul se stejnosměrnými výstupy, který se ovládá pomocí bezdrátové technologie LOXONE Air. Konfigurovatelné výstupy umožňují regulaci rychlosti stejnosměrných motorů nebo stmívání LED světelných zdrojů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle