Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Air má pět dotykových bodů na skleněném panelu pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku tlačítka zazní kliknutí jako akustické potvrzení. Integrované orientační světlo pomáhá najít tlačítko i ve tmě – zároveň v noci zajišťuje decentní osvětlení a bezpečnou orientaci v prostoru.
Vlastnosti:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Power Supply | 6 ... 30VDC or 2x 1.5V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.087 W, max. 0.119 W |
| Power loss | max. 119mW |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Ambient temperature - line powered | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Ambient temperature - battery powered | -20 ... 54°C / -4...129°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Orientation light | only possible with power supply |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 3.16mW |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | Gold: approx. RAL 1036 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 109 g |
|---|---|
| Total weight | 157 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP30 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AAA | 2 |
| Montážní rámeček | 1x |
| Pěnové rohy (pro použití například na stole v obývacím pokoji, kuchyňské lince atd.) | 4 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 610168
Značka: Loxone
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 100154
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 200320
Značka: Loxone
Kód: 000061
Značka: Loxone
Kód: 100309
Značka: Loxone
Kód: 100610
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100668
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 200288
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Air má pět dotykových bodů na skleněném panelu pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku tlačítka zazní kliknutí jako akustické potvrzení. Integrované orientační světlo pomáhá najít tlačítko i ve tmě – zároveň v noci zajišťuje decentní osvětlení a bezpečnou orientaci v prostoru.
Vlastnosti:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle