Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
AURUM SEDAN 9 je sloupový reproduktor v kompaktním formátu. Alespoň tak působí, když poskytuje mohutný a plný zvuk. Jeho přítomnost je impozantní a stabilita fenomenální. quadral quSENSE® výškový reproduktor a velký basový reproduktor quadral ALTIMA® spolupracují v dokonalé harmonii. SEDAN 9 je ideální volbou pro ty, kdo preferují nenápadný design, aniž by museli dělat kompromisy v kvalitě zvuku.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 120/180 W |
| Frequency range | 33…65.000 Hz |
| Crossover frequency | 2.800 Hz |
| Sensitivity | 85dB |
| Nominal impedance | 8 Ohm |
| Tweeter type | quadral quSENSE® 70mm Aluminium ribbon |
| Woofer membrane material | quadral ALTIMA® |
| Woofer Ø | 180 mm Ø |
| Principle | Bassreflex |
|---|---|
| Weight | 13,62 kg |
| Product dimensions | 39 x 23 x 35 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Záruční list | 1x |
| Propojka pro svorkovnici | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000580
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 610020
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 200468
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 610060
Značka: Loxone
Kód: 610071
Značka: Loxone
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
AURUM SEDAN 9 je sloupový reproduktor v kompaktním formátu. Alespoň tak působí, když poskytuje mohutný a plný zvuk. Jeho přítomnost je impozantní a stabilita fenomenální. quadral quSENSE® výškový reproduktor a velký basový reproduktor quadral ALTIMA® spolupracují v dokonalé harmonii. SEDAN 9 je ideální volbou pro ty, kdo preferují nenápadný design, aniž by museli dělat kompromisy v kvalitě zvuku.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
check_circle
check_circle