- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
| Power Supply | 9 … 28VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Standby: 0.2W max. 0.9W at brightness 100% |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Click feedback | Yes |
| Backlight | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125°C +/- 0.5°C 14 … 257°F +/- 0.9°F |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15" |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Temperature | -20 … 40 °C / -4 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 102 g |
|---|---|
| Total weight | 167 g |
| Product dimensions | 90x90x16mm / 3.5x3.5x0.6” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 100873
Značka: Loxone
Kód: 200426
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 100308
Značka: Loxone
Kód: 200526
Značka: Loxone
Kód: 000516
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Touch Pure Flex je vaše 100% personalizované tlačítko s až 12 volně definovatelnými a polohovatelnými dotykovými body. Díky integrovanému maticovému LED displeji a 3 stavovým LED diodám umožňuje zobrazování hodnot, textů a stavů. Díky vestavěnému podsvícení je Touch Pure Flex ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách nebo ve tmě.
check_circle
check_circle