Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu. Tvoří základ pro automatizaci nejdůležitějších funkcí v místnosti.
Vlastnosti:
| Power Supply | 9 ... 30VDC or 2x 1.5V AA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.195 W |
| Power loss | max. 195mW |
| Temperature | -30 … 70°C / -22 … 158°F (external power supply) -18 ... 55°C / 0 ... 130°F (battery powered) |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range |
8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) 18m / 59.1ft (at height of 10m / 32.8ft) |
| Recommended mounting height | 2.5 ... 3.5m / 8.2 ... 11.5ft |
| Installation height | max. 10m / 32.8ft |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Measuring range of brightness sensor | 0 … 83000lx |
| Acoustic detection | 60Hz … 20kHz, mono only when externally powered |
| Loxone Air | 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 124 g |
|---|---|
| Total weight | 147 g |
| Product dimensions | 98x29.8mm / 3.86x1.17” (DxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 109x103.5x30mm / 4.29x4.06x1.18” (LxWxH) |
| Safety class | IP30 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní držák | 1x |
| Baterie AA | 2 |
| Nálepka na zakrytí čočky pro omezení detekční oblasti | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 000422
Značka: Loxone
Kód: 610165
Značka: Loxone
Kód: 100665
Značka: Loxone
Kód: 100867
Značka: Loxone
Kód: 100506
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 610045
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 000565
Značka: Loxone
Kód: 100434
Značka: Loxone
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 100518
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000533
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000328
Značka: Loxone
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Senzor přítomnosti je jedním z nejdůležitějších senzorů v jakémkoli typu projektu a používá se k detekci přítomnosti, pohybu a jasu. Tvoří základ pro automatizaci nejdůležitějších funkcí v místnosti.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle