Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Tree má pět dotykových bodů na skleněném panelu pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku tlačítka zazní kliknutí jako akustické potvrzení. Integrované orientační světlo pomáhá najít tlačítko i ve tmě – zároveň v noci zajišťuje decentní osvětlení a bezpečnou orientaci v prostoru.
Vlastnosti:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
| Supply voltage | 6 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.049 W, max. 0.095 W |
| Power loss | max. 95mW |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Orientation light | Yes |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | Gold: approx. RAL 1036 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 110 g |
|---|---|
| Total weight | 136 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP30 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 200325
Značka: Loxone
Kód: 610032
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 100680
Značka: Loxone
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 100245
Značka: Loxone
Kód: 200425
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 200351
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 100663
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Tree má pět dotykových bodů na skleněném panelu pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku tlačítka zazní kliknutí jako akustické potvrzení. Integrované orientační světlo pomáhá najít tlačítko i ve tmě – zároveň v noci zajišťuje decentní osvětlení a bezpečnou orientaci v prostoru.
Vlastnosti:
Pro nejlepší uživatelský zážitek ve vašich projektech doporučujeme: Od teď sázejte na nový Touch Pure. Přepracovaný design zajišťuje intuitivní ovládání a dokonale ladí s moderními interiéry.
check_circle
check_circle