Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
DALI je standardizované kabelové rozhraní pro osvětlení, na které vsází mnoho výrobců svítidel. LOXONE DALI Air bezdrátově integruje tyto produkty do ekosystému LOXONE a dokáže řídit až 10 zařízení DALI buď v režimu Broadcast nebo přiřazením přiřazených adres.
Funkce:
| Supply voltage | 110 ... 230VAC, 50/60Hz (nominal) |
|---|---|
| Power consumption |
typ. 0.6W max. 1.5W (incl. 30mA bus load) |
| Power loss at max. load | 1W (at 30mA bus load) |
| DALI |
DALI devices: max. 10 devices / 16 groups DALI types: supported DALI device types: 0-8, supported DALI-2 instance types: 1-4 Bus length: max. 30m / 98ft Bus topologies: Bus, Line, Star, Tree Bus voltage: High: 16V, Low: OV (typ.) Bus supply: guaranteed: 30mA, max. 250mA |
|---|---|
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type |
AC Supply: - DALI Interface: PT 1.5-PVH |
|---|---|
| Wire cross-section |
AC Supply: 1.5mm² / AWG16 DALI Interface: 0.5 … 2.5mm² / AWG20 … 14 |
| Length |
AC Supply: 150mm / 5.9” DALI Interface: - |
| Stripping length |
AC Supply: - DALI Interface: 7mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
AC Supply: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F DALI Interface: -40 … 70°C / -40 … 158°F |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 47.4x39.4x20mm / 1.87x1.55x0.79” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000309
Značka: Loxone
Kód: 000065
Značka: Loxone
Kód: 610053
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 100177
Značka: Loxone
Kód: 610169
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100798
Značka: Loxone
Kód: 100277
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 200512
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 200396
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 100550
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000795
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
DALI je standardizované kabelové rozhraní pro osvětlení, na které vsází mnoho výrobců svítidel. LOXONE DALI Air bezdrátově integruje tyto produkty do ekosystému LOXONE a dokáže řídit až 10 zařízení DALI buď v režimu Broadcast nebo přiřazením přiřazených adres.
Funkce:
check_circle
check_circle