Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Surface Air nabízí šest dotykových bodů pro ovládání klíčových funkcí místnosti. Při dotyku se aktivuje světelná indikace pomocí LED a zvukové kliknutí jako akustická odezva. Zařízení lze instalovat pod nevodivý povrch o tloušťce až 30 mm, přičemž detekce dotyku probíhá skrz materiál. Lze využít materiály jako kámen, dřevo, keramika nebo sklo.
| Supply voltage | 9 … 28 V DC or Loxone Battery Pack |
|---|---|
| Power consumption |
external power supply: typ. 0.067 W, max. 0.133 W battery powered: typ. 0.00025 W, max. 0.1 W |
| Power loss at max. load | 0.133 W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Touch points (6) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature |
external power supply: -20 … 70 °C / -4 … 158 °F battery powered: -20 … 54 °C / -4 … 129 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Surface material | Stone, Wood, Ceramic or Glass – Please note that this product will not work with conductive materials. max. 30mm / 1.18” |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Samolepka na dotykovou plochu Classic | 1x |
| Optická vlákna pro osvětlení | 6 |
| Pokyny pro optická vlákna | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610174
Značka: Loxone
Kód: 100590
Značka: Loxone
Kód: 100609
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 000606
Značka: Loxone
Kód: 000564
Značka: Loxone
Kód: 100864
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 200306
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100323
Značka: Loxone
Kód: 000804
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000388
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Touch Surface Air nabízí šest dotykových bodů pro ovládání klíčových funkcí místnosti. Při dotyku se aktivuje světelná indikace pomocí LED a zvukové kliknutí jako akustická odezva. Zařízení lze instalovat pod nevodivý povrch o tloušťce až 30 mm, přičemž detekce dotyku probíhá skrz materiál. Lze využít materiály jako kámen, dřevo, keramika nebo sklo.
check_circle
check_circle