Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Tree Extension rozšiřuje možnosti Miniserveru a umožňuje integraci široké škály zařízení vybavených technologií LOXONE Tree.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.30 W |
| Power loss at max. load | 0.12 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| Loxone Tree |
2 branches max. 50 devices per branch max. 500 m wire length per branch |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
24 VDC & LOXONE Link Interface 0.05 … 2.5 mm² / AWG 30 … 12 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length |
6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” 5 mm / 0.2" |
| Tightening torque |
0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft - |
| Temperature resistance |
min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| IDC Tool (pro krimpování Hlavic Tree a Air) | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000596
Značka: Loxone
Kód: 100501
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 610033
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 000581
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 200502
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 200534
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 100516
Značka: Loxone
Kód: 200487
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
LOXONE Tree Extension rozšiřuje možnosti Miniserveru a umožňuje integraci široké škály zařízení vybavených technologií LOXONE Tree.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle