Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Miniserver je nejlepší nástroj pro automatizaci domácností, komerčních nemovitostí a speciálních aplikací. Jako centrální řídicí jednotka s četnými rozhraními zvládá většinu úkolů co do bezpečnosti, pohodlí a energetické účinnosti.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 19.2 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 1.85 W, max. 3 W |
| Power loss at max. load | 6.7 W |
| Max. inrush current | 15 A |
| Digital Inputs |
8 digital inputs logic 0: 0 ... 4.5VDC undefined: 4.5 ... 6VDC logic 1: 6 ... 24VDC (Ri=45kOhm) useable as frequency counter: frequency: 1 ... 250Hz min. pulse width 2ms accuracy: +/- 1Hz |
| Analogue Inputs |
4 analogue inputs 0 ... 10VDC, resolution 12 Bit when used as digital inputs: logic 0: 0 ... 0.8VDC undefined: 0.9 ... 1.5VDC logic 1: 1.6 ... 24VDC (Ri=11kOhm) |
| Outputs |
8 digital outputs (relays), dry contact 250VAC 10A* at cosᵠ =1 or 30VDC 10A* |
| Power reserve of internal clock | 64 hours |
| Temperature | 0 ... 50 °C / 32 ... 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Loxone Link | Connection with up to 30 Extensions |
|---|---|
| Loxone Tree | connection with up to 50 Tree devices |
| Ethernet |
100Mbps, IPv4/IPv6, HTTPS, SSL/TLS TCP/IP, Modbus TCP, UDP |
| Wire cross-section |
Power Supply, LOXONE Link, LOXONE Tree Digital & Analogue Inputs Digital Outputs 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 0.14 ... 0.5mm² / AWG26 ... 20 0.05 … 2.5mm² / AWG30 …12 |
|---|---|
| Stripping length |
Power Supply, LOXONE Link, LOXONE Tree Digital & Analogue Inputs Digital Outputs 5mm / 0.2" 7mm / 0.28" 6 … 7.5mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque |
Power Supply, LOXONE Link, LOXONE Tree Digital & Analogue Inputs Digital Outputs - - 0.5 ... 0.6N·m / 0.37 ... 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance |
Power Supply, LOXONE Link, LOXONE Tree Digital & Analogue Inputs Digital Outputs -40 … 105°C / -40 … 221°F -40 ... 70 °C / -40 ... 158°F min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Green: RAL 6018 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 327g |
|---|---|
| Total weight | 372 g |
| Product dimensions | 157x88x57mm / 6.18x3.46x2.24” (LxWxH), 9 division units |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 180 x 110 x 65 mm / 7.08 x 4.33 x 2.56” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|---|
| Operation | Type 1 (UL 60730-1, CSA E 60730-1) |
| Rated impulse voltage for digital output | 2.5 kV (UL 60730-1, max. altitude 2000 m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Software class | A |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Zakončovací rezistor 120 ohmů pro sběrnici Link | 1x |
| Micro SD karta 8 GB průmyslové kvality (doporučujeme používat pouze SD karty od LOXONE) | 1x |
| IDC Tool (pro krimpování Hlavic Tree a Air) | 1x |
| Samolepka LOXONE | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 000606
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 100322
Značka: Loxone
Kód: 100027
Značka: Loxone
Kód: 000587
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Kód: 000802
Značka: Loxone
Kód: 000563
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 100673
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 100747
Značka: Loxone
Kód: 000061
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 000478
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 100433
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
LOXONE Miniserver je nejlepší nástroj pro automatizaci domácností, komerčních nemovitostí a speciálních aplikací. Jako centrální řídicí jednotka s četnými rozhraními zvládá většinu úkolů co do bezpečnosti, pohodlí a energetické účinnosti.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle