Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE RGBW 24V Compact Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.066 W, max. 0.150 W |
| Outputs |
4 PWM Outputs (max. 2.1A per channel) 100W at 12V 200W at 24V max. wire length to LED: 30m / 98ft |
| Power loss at max. load | 3 W |
| PWM frequency | 123Hz |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
Power supply & Outputs: 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length |
Power supply & Outputs: 5mm / 0.2” LOXONE Tree: 5mm / 0.2" |
| Tightening torque |
Power supply & Outputs: 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft |
| Temperature resistance |
Power supply & Outputs: min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 67g |
|---|---|
| Total weight | 87 g |
| Product dimensions | 136x36x22.6mm / 5.35x1.42x0.89” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 152x45x25mm / 5.98x1.77x0.98” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100548
Značka: Loxone
Kód: 100727
Značka: Loxone
Kód: 100120
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100177
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 100226
Značka: Loxone
Kód: 100734
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 100549
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 000604
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 100038
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE RGBW 24V Compact Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
check_circle
check_circle