Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LED pásek je ideální pro vytváření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vaší budově.
Vlastnosti:
| Power Supply | 24VDC constant voltage, PWM dimmable |
|---|---|
| Power consumption |
Total: 60W, 12W/m WW: 30W, 6W/m CW: 30W, 6W/m |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Humidity | 10 - 95% r.H. (non condensing) |
| Cuttable | Every 10cm / 3.94" |
| Max. LED strip length | 10m / 393.7" |
| Temperature | -25 … 50 °C / -13 … 122 °F |
|---|
| Colour temperature |
WW: 2900K (+/- 200K) CW: 6000K (+/- 200K) |
|---|---|
| Luminous flux | 720lm/m |
| Colour rendering index (CRI) | 80+ |
| Luminous Efficiency | 60lm/W |
| Beam angle | 120° |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.5mm² / AWG22 Connector: 0.5 … 1mm² / AWG22 … AWG18 |
|---|---|
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connector: max. 70°C / 158°F |
| Length |
Connection Cables: 130mm / 5.12" Connector: - |
| Connector type |
Type of Connector: - Connector: Hippo-M |
| Wire colours |
Black: Plus (+) Yellow: WW (-) White: CW (-) |
| Net weight | 370g |
|---|---|
| Total weight | 423 g |
| Product dimensions | 5000x12x5.3mm - 196.85x0.47x0.21" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 200x200x25.5mm / 7.87x7.87x1" (LxWxH) |
| specification_name.safety_rating | IP68 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000314
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100570
Značka: Loxone
Kód: 100526
Značka: Loxone
Kód: 100264
Značka: Loxone
Kód: 000581
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 200530
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 100184
Značka: Loxone
Kód: 200536
Značka: Loxone
Kód: 200538
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 610161
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
LED pásek je ideální pro vytváření různých světelných scén se studeným i teplým bílým světlem pro nepřímé osvětlení ve vaší budově.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle