Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Jeho nezkrotná touha po výkonu a schopnost hudební adaptability dělají z QUBE CS10 mimořádně atraktivní volbu pro HiFi i domácí kino sestavy.
Vestavěný zesilovač QUBE CS10 nabízí působivý výkon 250/300 wattů, který dodává 260mm dlouhozdvihovému basovému reproduktoru ohromující dynamiku a energii. Stabilitu masivní konstrukce zajišťují čtyři pevné nožky, které brání subwooferu ve ztrátě kontaktu s podlahou. Kultivovaná elegance a syrová síla se zde snoubí v dokonalé harmonii.
| Speaker type | active Subwoofer |
|---|---|
| Supply voltage | 115/230 ~ switchable |
| Weight | 11.4 kg |
| Principle | Bassreflex, downfire |
|---|---|
| Nominal and music power | 250/300 W |
| Frequency range | 22...200Hz |
| Crossover frequency | 50...200 Hz variable |
| specification_name.input_sensitivity | 250 mV |
| specification_name.stand_by_power | — |
| specification_name.phase | 0…180° continuously adjustable |
| Woofer Ø | 260 mm Ø |
| Product dimensions | 42 x 32 x 39 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Uživatelský manuál | 1x |
| RCA Y kabel | 1x |
| Napájecí kabel | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100762
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 200534
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 610053
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 200322
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 610060
Značka: Loxone
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 100545
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
Jeho nezkrotná touha po výkonu a schopnost hudební adaptability dělají z QUBE CS10 mimořádně atraktivní volbu pro HiFi i domácí kino sestavy.
Vestavěný zesilovač QUBE CS10 nabízí působivý výkon 250/300 wattů, který dodává 260mm dlouhozdvihovému basovému reproduktoru ohromující dynamiku a energii. Stabilitu masivní konstrukce zajišťují čtyři pevné nožky, které brání subwooferu ve ztrátě kontaktu s podlahou. Kultivovaná elegance a syrová síla se zde snoubí v dokonalé harmonii.
check_circle
check_circle