Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE AI Extension nabízí 4 vstupy pro analogové napěťové signály (např. 0–10 V nebo digitální) a 4 analogové vstupy pro proudové signály (např. 0/4–20 mA).
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.10 W |
| Power loss at max. load | 0.58 W |
| Analogue (1-4) |
For DC voltage signals (differential) Range: -25 ... 0 ... 25 V Resolution: 0.02 V Ri: 2.3 MOhm When Used as Digital Inputs: Logic 0: 0 ... 0.5 V Undefined: 0.6 ... 1.5 V Logic 1: 1.6 ... 28 V |
|---|---|
| Analogue (5-8) |
For DC current signals (passive) Range: -30...0…30 mA Resolution: 0.05 mA Ri: 105 Ohm |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Inputs DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 200509
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 200511
Značka: Loxone
Kód: 200151
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 200024
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 200359
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000571
Značka: Loxone
LOXONE AI Extension nabízí 4 vstupy pro analogové napěťové signály (např. 0–10 V nebo digitální) a 4 analogové vstupy pro proudové signály (např. 0/4–20 mA).
Vlastnosti:
check_circle
check_circle