Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
„Keep calm“ – to je motto AURUM MONTAN. Tento impozantní sloupový reproduktor s naprostou lehkostí přehraje vše, co mu přivedete přes hliníkové terminály. Jeho hudební projev je působivý a strhující, přičemž i tiché pasáže vykresluje s plnou krásou. Když zvýšíte hlasitost, MONTAN si zachová svůj klid a přehled, a zároveň dokáže naplnit i velké prostory mohutným zvukem.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
| Speaker type | 3-way |
|---|---|
| Principle | Pressure chamber /Bassreflex |
| Nominal and music power | 250/400 W |
| Frequency range | 26…65.000 Hz |
| Crossover frequency | 320/3.100 Hz |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | quadral quSENSE® 70mm Aluminium ribbon |
| Midrange | 155 mm Ø quadral ALTIMA® |
| Woofer Ø | 2 x 180 mm Ø |
| Woofer membrane material | quadral ALTIMA® |
| Sensitivity | 87 dB |
|---|---|
| Weight | 39,7 kg |
| Product dimensions | 111 x 25 x 39 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Propojka pro svorkovnici | 1x |
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
| Samolepicí filcové podložky | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100540
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100204
Značka: Loxone
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 100275
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 200321
Značka: Loxone
Kód: 000061
Značka: Loxone
Kód: 100675
Značka: Loxone
Kód: 200406
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 200360
Značka: Loxone
Kód: 610151
Značka: Loxone
Kód: 610068
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
„Keep calm“ – to je motto AURUM MONTAN. Tento impozantní sloupový reproduktor s naprostou lehkostí přehraje vše, co mu přivedete přes hliníkové terminály. Jeho hudební projev je působivý a strhující, přičemž i tiché pasáže vykresluje s plnou krásou. Když zvýšíte hlasitost, MONTAN si zachová svůj klid a přehled, a zároveň dokáže naplnit i velké prostory mohutným zvukem.
Prodlužte si záruku na zakoupený reproduktor AURUM až na 10 let. Kontaktujte info@quadral.com. K podmínkám >
check_circle
check_circle