Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Hlavice Air je motorový pohon ventilu. Díky typickému adaptéru je použitelný na mnoha typech běžně používaných ventilů u podlahových topení a radiátorů.
Vlastnosti:
| Power Supply | 11 … 30VDC or 2x 1.5V AA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 120mW, max. 3,6W |
| Power loss at max. load | 3.6W |
| Push force | 100N (Battery powered), 150N (24V powered) |
| Stroke length | 5.0mm / 0.197" |
| Temperature detection range |
-40 … 125°C +/- 0.5°C -40 … 257°F +/- 0.9°F |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
|---|
| Temperature | -20 … 55 °C / -4 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 80 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | SERIES 9176 IDC |
|---|---|
| Wire cross-section | Ø 0,8mm (0,5mm² / AWG 20) |
| Temperature resistance | -40 … 125°C / -40 … 257°F |
| Colours | White: RAL9003 + Black: RAL9005 + Green: RAL6018-P |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Adaptér ventilu VA80 | 1x |
| Baterie AA | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100579
Značka: Loxone
Kód: 000051
Značka: Loxone
Kód: 200281
Značka: Loxone
Kód: 200489
Značka: Loxone
Kód: 100498
Značka: Loxone
Kód: 100352
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 100467
Značka: Loxone
Kód: 100201
Značka: Loxone
Kód: 200349
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100486
Značka: Loxone
Kód: 100858
Značka: Loxone
Kód: 200528
Značka: Loxone
Kód: 200203
Značka: Loxone
Kód: 100029
Značka: Loxone
Kód: 200024
Značka: Loxone
Kód: 200020
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
LOXONE Hlavice Air je motorový pohon ventilu. Díky typickému adaptéru je použitelný na mnoha typech běžně používaných ventilů u podlahových topení a radiátorů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle