Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Satellite Speaker IP64 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18…26 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
1.5 W (Standby) 35 W (Peak) |
| Loxone Tree Turbo | Connection with Audioserver or Miniserver Compact |
|---|---|
| Master-Client Interface (MCI) |
up to 20 speaker clients per Master up to 30m wire length between clients up to 600m total length Wiring: Twisted pair, Line topology |
| Wireless | Bluetooth: Input V4.2 |
| Speaker type | 2-Way active speaker |
|---|---|
| Class-D Amplifier |
35W nominal power 70W peak power |
| Frequency range | 48 … 25000Hz |
| Crossover frequency | 1800Hz |
| SPL | 101dB @ 1m max. |
| Woofer Ø | 140mm / 5.5“ |
| Woofer membrane material | Polypropylene |
| Tweeter Ø | 25mm / 1“ |
| Tweeter dome material | Silk, polymer coated |
| Temperature | -10…50 °C / 14…122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 100% r.H. (non-condensing) |
| Terminal type |
24VDC, Tree Turbo, MCI: WJ332K |
|---|---|
| Wire cross-section |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 0.28 ... 1.5mm² / AWG23 ... 15 |
| Conductor type |
24VDC, Tree Turbo, MCI: Stranded / Solid |
| Stripping length |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 6mm / 0.24“ |
| Temperature resistance |
24VDC, Tree Turbo, MCI: -40 ... 105°C / -40 ... 221°F |
| Tightening torque |
24VDC, Tree Turbo, MCI: 0.4Nm / 0.295 lbf.ft |
| Connection type | Screw terminals |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Total weight | 2.89 kg |
| Product dimensions | 216 x 150 x 143 mm / 8.5 x 5.9 x 5.6" |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 250x180x170mm / 9.84x7.09x6.69" (LxWxH) |
| Safety class | IP64 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Instalační šablona | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 100719
Značka: Loxone
Kód: 100341
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 610049
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 100861
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 610152
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 000810
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Satellite Speaker IP64 Master zaujme svými vynikajícími zvukovými vlastnostmi a rozmanitostí využití. Připojuje se přímo k Audioserveru nebo Miniserveru Compact prostřednictvím Tree Turbo a může přenášet zvukový signál do řetězce až 20 reproduktorů Client. Tvoří tak flexibilní audio řešení škálovatelné pro budovy všech velikostí.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle