Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Klíčovým členem série SIGNUM je centrální reproduktor SIGNUM 10 BASE. Kombinuje dva 155mm basové a středové reproduktory s centrálně umístěným výškovým reproduktorem. Uzavřená 2pásmová konstrukce umožňuje snadné umístění na skříňku nebo do regálu a zajišťuje výjimečnou srozumitelnost dialogů a dokonale vyvážený zvuk. Díky tomu vám neunikne ani šeptaný tón, i během nejhlasitějších filmových scén.
| Speaker type | 2-way |
|---|---|
| Nominal and music power | 100/150 W |
| Frequency range | 48…32.000 Hz |
| Nominal impedance | 4 Ohm |
| Tweeter type | RiCom-Sigma |
| Woofer Ø | 2x 155 mm Ø |
| Woofer membrane material | Titanium-PP |
| Principle | closed |
|---|---|
| Crossover frequency | 2,2kHz |
| Sensitivity | 87 dB |
| Weight | 9.36 kg |
| Product dimensions | 16.5 x 46 x 26 cm |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Přední mřížka | 1x |
| Uživatelský manuál | 1x |
| Záruční list | 1x |
| Samolepicí gumové nožičky | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610069
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100498
Značka: Loxone
Kód: 000063
Značka: Loxone
Kód: 100763
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 200289
Značka: Loxone
Kód: 610109
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 100222
Značka: Loxone
Kód: 100491
Značka: Loxone
Kód: 100570
Značka: Loxone
Kód: 100624
Značka: Loxone
Kód: 610031
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 610037
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Klíčovým členem série SIGNUM je centrální reproduktor SIGNUM 10 BASE. Kombinuje dva 155mm basové a středové reproduktory s centrálně umístěným výškovým reproduktorem. Uzavřená 2pásmová konstrukce umožňuje snadné umístění na skříňku nebo do regálu a zajišťuje výjimečnou srozumitelnost dialogů a dokonale vyvážený zvuk. Díky tomu vám neunikne ani šeptaný tón, i během nejhlasitějších filmových scén.
check_circle
check_circle