Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Propojovací vodiče navržené přímo pro rozvaděče s komponenty LOXONE inteligentní budovy. Díky dvoužilovému a kroucenému provedení nevyžaduje žádné dutinky pro zakončení, což ušetří práci i čas. Barevně jsou navrženy pro přehledné odlišení různých technologií LOXONE. Celková délka je 100 m.
| Nominal voltage | max. 25 V |
|---|---|
| Conductor type | Class 1 = solid more |
| Temperature |
moved: -5 … 50 °C / 23 … 122 °F permanently installed: -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Data and Power Wires |
2x 0.8 mm Ø (0.5 mm² / AWG 21) -solid copper conductor -twisted pair |
|---|---|
| CU-Content | 1 kg / 100 m / 2.2 lb / 328 ft |
| Isulating material | PVC |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Packaging dimensions | 100 m / 328 ft |
|---|---|
| Net weight | 1.38 kg / 3.04 lb |
| Total weight | 1.44 kg / 3.17 lb |
| Pack size | 200 x 198 x 73 mm / 7.87 x 7.8 x 2.87" (L x W x H) |
| Ingress protection | IP20 |
|---|---|
| CPR class | Eca |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100681
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 000566
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 200540
Značka: Loxone
Kód: 100566
Značka: Loxone
Kód: 100590
Značka: Loxone
Kód: 610106
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 610161
Značka: Loxone
Kód: 000206
Značka: Loxone
Kód: 100025
Značka: Loxone
Kód: 610054
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 100283
Značka: Loxone
Kód: 100322
Značka: Loxone
Kód: 100457
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Propojovací vodiče navržené přímo pro rozvaděče s komponenty LOXONE inteligentní budovy. Díky dvoužilovému a kroucenému provedení nevyžaduje žádné dutinky pro zakončení, což ušetří práci i čas. Barevně jsou navrženy pro přehledné odlišení různých technologií LOXONE. Celková délka je 100 m.
check_circle
check_circle