Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE NFC Code Touch Tree je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05W, max. 0.8W (while reading NFC) |
| Power loss | max. 0.8W |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| NFC | Frequency: 13.56MHz |
| Mounting location with direct sunlight |
white: allowed anthracite: not allowed |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Unencrypted | ISO/IEC 14443, fixed UID required |
|---|---|
| Encrypted | Media with MIFARE® DESFire® Chip |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | Anthracite: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 126 g |
|---|---|
| Total weight | 160 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1:2014 Ed.2 CSA C22.2#62368-1:2014 Ed.2 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| NFC samolepka | 1x |
| NFC tag | 1x |
| Plastový montážní držák | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000803
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 100565
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 100245
Značka: Loxone
Kód: 100395
Značka: Loxone
Kód: 100423
Značka: Loxone
Kód: 100517
Značka: Loxone
Kód: 100710
Značka: Loxone
Kód: 610169
Značka: Loxone
Kód: 200206
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 200063
Značka: Loxone
Kód: 100726
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200448
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE NFC Code Touch Tree je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle