Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air – perfektní řešení pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
| Power Supply | 0.47A |
|---|---|
| Voltage | 230V~/50Hz |
| Cos Phi (cosΦ) | >0.95 |
| Inrush current (Factor) | x 1.2 |
| Power | 105W |
| Torque | 10Nm |
| Speed | 16 1/min |
| Ingress protection | IP44 |
| Product dimensions | 516.5x45mm |
| Operating mode | S2 4min |
| Weight | ca. 1.90kg |
| Operaiting temperature | -10 – 60°C / H max. 90°C |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Držák motoru SOLIDline (SOC) | 1x |
| Připojovací kabel 3 m | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100519
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 100602
Značka: Loxone
Kód: 200485
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 610073
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 000817
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 100673
Značka: Loxone
Kód: 100784
Značka: Loxone
Kód: 000584
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100189
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 000394
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
Trubkový motor SOLIDline Air od společnosti Geiger Antriebstechnik s integrovanou bezdrátovou technologií LOXONE Air – perfektní řešení pro rekonstrukce a renovace.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle