Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Multi Extension Air poskytuje 8 výstupů s bezpotenciálovými bistabilními relé, 12 digitálních vstupů, rozhraní 1-Wire a 4 PWM výstupy.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 18 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.34 W, max. 1.74 W |
| Power loss at max. load | 8.7 W |
| Max. inrush current | 24 A |
| Digital (12) |
Logic 0: 0 … 2.2 VDC Undefined: 2.2 … 3.8 VDC Logic 1: 3.8 … 28 VDC Useable as frequency counter: - Max. frequency: 200 Hz - Min. pulse width: 2.5 ms - Accuracy: ± 1Hz |
|---|
| Digital (8) |
bistable, dry contact max. 250 VAC 16 A at cos = 1 (IEC) max. 250 VAC 15 A at cos = 1 (UL) max. 30 VDC 5 A total load max. 48 A |
|---|---|
| PWM (4) |
2.1 A per channel, 12 … 28 VDC PWM Frequency: lighting: 123 Hz; control signal: 26 … 1627 Hz |
| Loxone Air |
max. 128 devices 868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW SMA connector with 1.8 dBi stub-antenna |
|---|---|
| 1-Wire |
max. 20 sensors, max. 50 mA or 1 iButton key reader max. 100 ... 300 m wire length (depending on wiring topology) |
| Temperature | -20 … 55 °C / -4 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
0.05 … 2.5 mm² / AWG 30 … 12 Load > 12 A: min. 2.5 mm² / min. AWG 12 |
|---|---|
| Stripping length | 6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque | 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance |
min. 80 °C / 176 °F for IEC, min. 75 °C / 167 °F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Net weight | 338 g |
|---|---|
| Total weight | 412 g |
| Product dimensions | 158 x 88 x 59 mm / 6.22 x 3.46 x 2.32” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 180 x 110 x 65 mm / 7.08 x 4.33 x 2.56” (L x W x H) |
| Operation | Type 1 (EN 60730-1) |
|---|---|
| Rated impulse voltage for digital output | 2.5 kV (UL 60730-1, max. altitude 2000 m) |
| Degree of pollution | 2 |
| Standards |
UL 60730-1 IEC 60730-1 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| SMA anténa | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000314
Značka: Loxone
Kód: 000587
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 000392
Značka: Loxone
Kód: 610164
Značka: Loxone
Kód: 100797
Značka: Loxone
Kód: 610020
Značka: Loxone
Kód: 100858
Značka: Loxone
Kód: 200527
Značka: Loxone
Kód: 100124
Značka: Loxone
Kód: 100232
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Kód: 610174
Značka: Loxone
Kód: 100542
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 000606
Značka: Loxone
LOXONE Multi Extension Air poskytuje 8 výstupů s bezpotenciálovými bistabilními relé, 12 digitálních vstupů, rozhraní 1-Wire a 4 PWM výstupy.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle