Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE RGBW 24V Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
| Supply voltage | 12 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.066 W, max. 0.163 W |
| Outputs | 4 PWM outputs (max. 2.1A per channel) 100W at 12V 200W at 24V max. wire length to LED: 30m / 98ft |
| Power loss at max. load | 3 W |
| PWM frequency | 123Hz |
| Interfaces | LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW |
| Temperature | -40 … 55 °C / -40 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Stripping length | 6 … 7.5 mm / 0.24 … 0.30” |
| Tightening torque | 0.5 … 0.6 Nm / 0.37 … 0.44 lbf·ft |
| Temperature resistance | min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000053
Značka: Loxone
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 610156
Značka: Loxone
Kód: 100518
Značka: Loxone
Kód: 200410
Značka: Loxone
Kód: 100402
Značka: Loxone
Kód: 200396
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100615
Značka: Loxone
Kód: 200419
Značka: Loxone
Kód: 100667
Značka: Loxone
Kód: 100476
Značka: Loxone
Kód: 200518
Značka: Loxone
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 100673
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
LOXONE RGBW 24V Dimmer Air má 4 výstupy PWM pro stmívání nízkonapěťových LED svítidel.
Funkce:
check_circle
check_circle