Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu, relativní vlhkost a hodnotu CO₂.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05 W, max. 0.1 W |
| Power loss | max. 0.1 W |
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125 °C ± 0.5 °C / 14 … 257 °F ± 0.9 °F |
| Humidity detection range | 0 … 100 % r.H. ± 2 % (non-condensing) |
| CO2 detection range | 0 ... 40 000 ppm |
| Calibrated CO2 detection range |
400 … 2 000 ppm (± 50 ppm, + 5 % of reading) NDIR Sensor |
| Backlight | Yes |
| Recommended mounting height | 135 cm / 53.15" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours |
White: RAL 9002 - Part No. 100795 Anthracite: RAL 9005 - Part No. 100796 Gold: Part. No. 100797 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200520
Značka: Loxone
Kód: 100015
Značka: Loxone
Kód: 100012
Značka: Loxone
Kód: 100582
Značka: Loxone
Kód: 200495
Značka: Loxone
Kód: 610001
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100857
Značka: Loxone
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 100488
Značka: Loxone
Kód: 100395
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 100862
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 100540
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu, relativní vlhkost a hodnotu CO₂.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle