Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE DI Extension integruje 20 digitálních vstupů.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.25 W |
| Power loss | max. 0.5 W |
| Digital (20) |
Logic 0: 0 … 7.1 VDC Undefined: 7.1 … 9.7 VDC Logic 1: 9.7 … 28 VDC Ri = 67 kOhm Useable as frequency counter: Max. frequency: 250 Hz Min. pulse width: 2 ms Accuracy: ± 1Hz |
|---|
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Inputs DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200035
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 100187
Značka: Loxone
Kód: 610039
Značka: Loxone
Kód: 000456
Značka: Loxone
Kód: 200417
Značka: Loxone
Kód: 100673
Značka: Loxone
Kód: 100859
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 000798
Značka: Loxone
Kód: 100461
Značka: Loxone
Kód: 200510
Značka: Loxone
Kód: 100482
Značka: Loxone
Kód: 100865
Značka: Loxone
Kód: 610063
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Kód: 000319
Značka: Loxone
LOXONE DI Extension integruje 20 digitálních vstupů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle