Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Flex Tree je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
Tato varianta nabízí komplexní standardní konfiguraci, která pokrývá nejdůležitější funkce:
| Power consumption | typ. 0.2W, max. 1.7W at display brightness 100% |
|---|---|
| Power loss | max. 1.7W |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours | Black: RAL 9005 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 100 g |
|---|---|
| Total weight | 142 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100750
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 000242
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 200536
Značka: Loxone
Kód: 000313
Značka: Loxone
Kód: 200517
Značka: Loxone
Kód: 100673
Značka: Loxone
Kód: 100661
Značka: Loxone
Kód: 100794
Značka: Loxone
Kód: 100312
Značka: Loxone
Kód: 100482
Značka: Loxone
Kód: 100547
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Flex Tree je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
Tato varianta nabízí komplexní standardní konfiguraci, která pokrývá nejdůležitější funkce:
check_circle
check_circle