Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE LED Spot RGBW Tree je zapuštěná bodovka, která kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání zajišťuje přímo rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption |
Standby: max. 100mW Red: 2.0W Green: 1.7W Blue: 1.7W Warm White: 7.5W max. 7.5W |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Length |
Connection Cable: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle |
RGBW 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Material | Steel and glass |
|---|---|
| Colours | Gold: approx. RAL 1036 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 1598 CSA C22.2 Fire Rated UL263 & BS 476-20 60 mins IC Rated California Title 24 JAB-2016 compliant SUITABLE FOR DAMP LOCATIONS CONVIENT AUX EMPLACEMENTS HUMIDES CLASS 2 INPUT ONLY ENTRÉE DE CLASSE 2 UNIQUEMENT |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| WAGO svorky | 4 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000381
Značka: Loxone
Kód: 100535
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 100116
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 200063
Značka: Loxone
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 610051
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 200202
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 100455
Značka: Loxone
Kód: 100545
Značka: Loxone
Kód: 200100
Značka: Loxone
Kód: 100611
Značka: Loxone
Kód: 610055
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE LED Spot RGBW Tree je zapuštěná bodovka, která kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání a stmívání zajišťuje přímo rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle