Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE NFC Code Touch Air je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x 1.5V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05W, max. 0.8W (while reading NFC) |
| Power loss | max. 0.8W |
| Battery lifetime | up to 2 years |
| Loxone Air |
LOXONE Air: 868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
| Mounting location with direct sunlight |
white: allowed anthracite: not allowed |
| Temperature |
external power supply: -20 … 70°C / -4 … 158°F battery powered: -20 ... 60°C / -4 ... 140°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| NFC | Frequency: 13.56MHz |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Unencrypted | ISO/IEC 14443, fixed UID required |
|---|---|
| Encrypted | Media with MIFARE® DESFire® Chip |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9002 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 123 g |
|---|---|
| Total weight | 165 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|---|
| Certifications |
UL 62368-1:2014 Ed.2 CSA C22.2#62368-1:2014 Ed.2 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| NFC samolepka | 1x |
| NFC tag | 1x |
| Plastový montážní držák | 1x |
| Fólie na ochranu proti stříkající vodě | 1x |
| Baterie AAA | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 100625
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100751
Značka: Loxone
Kód: 200352
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 200495
Značka: Loxone
Kód: 000570
Značka: Loxone
Kód: 100308
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
Kód: 000477
Značka: Loxone
Kód: 100711
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
Kód: 100563
Značka: Loxone
Kód: 100564
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
LOXONE NFC Code Touch Air je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle