Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Příložný LED Spot RGBW Tree s teplým bílým a barevným světlem se ovládá přes technologii LOXONE Tree. Díky tomu není potřeba žádný další stmívač. Upevňovací magnety zajišťují snadnou montáž a spot vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | RGBW 120° WW 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … AWG12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cables: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colours | Anthracite: RAL7021 |
|---|---|
| Material | Aluminium and acrylic glass |
| Finish | Matte |
| Net weight | 369g |
|---|---|
| Total weight | 423 g |
| Product dimensions | D: 80mm (3.15'') H: 70mm (2.75'' |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 94x82x83.5mm / 3.70x3.23x3.29” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní sada s příručkou | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000587
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 610026
Značka: Loxone
Kód: 200522
Značka: Loxone
Kód: 000326
Značka: Loxone
Kód: 000803
Značka: Loxone
Kód: 100603
Značka: Loxone
Kód: 000596
Značka: Loxone
Kód: 200113
Značka: Loxone
Kód: 200506
Značka: Loxone
Kód: 200447
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100307
Značka: Loxone
Kód: 000206
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Příložný LED Spot RGBW Tree s teplým bílým a barevným světlem se ovládá přes technologii LOXONE Tree. Díky tomu není potřeba žádný další stmívač. Upevňovací magnety zajišťují snadnou montáž a spot vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
check_circle
check_circle