Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
SMA prutová anténa 4dBi 868 MHz je ideální pro produkty LOXONE Air. Připojení přiloženého kabelu k Multi Extension Air Vám umožní umístit anténu mimo rozvodnou skříň. SMA anténa umožňuje odesílání a přijímání protokolů na frekvenci 868 MHz a je vhodná pro všechny SMA konektory (samice).
| Frequency range | 865...924 MHz |
|---|---|
| Horizontal beamwidth | 360° |
| Vertical beamwidth | 30° |
| Impedance | 50 Ω |
| Gain | 4 dBi |
| VSWR | < 1.5 |
| Maximum input power | 20 W |
| Connector | SMA |
|---|---|
| Antenna height | 170 mm |
| Weight | 20 g |
| Colours | Black |
| Cable length | 2 m |
| Operaiting temperature | -40°C~+80°C |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní sada na stěnu | 1x |
| Kabel RG58, délka 2 m | 1x |
| 90° adaptér SAM (samec na samici) | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200505
Značka: Loxone
Kód: 100750
Značka: Loxone
Kód: 100519
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 100612
Značka: Loxone
Kód: 000809
Značka: Loxone
Kód: 100863
Značka: Loxone
Kód: 100876
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 100382
Značka: Loxone
Kód: 100151
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100116
Značka: Loxone
SMA prutová anténa 4dBi 868 MHz je ideální pro produkty LOXONE Air. Připojení přiloženého kabelu k Multi Extension Air Vám umožní umístit anténu mimo rozvodnou skříň. SMA anténa umožňuje odesílání a přijímání protokolů na frekvenci 868 MHz a je vhodná pro všechny SMA konektory (samice).
check_circle
check_circle