Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Anténu 868 MHz lze snadno namontovat přilepením a je vhodná pro všechny zásuvky SMA (např. pro LOXONE Air Base Extension, Multi Extension Air nebo EnOcean Extension). Doporučujeme neinstalovat anténu na kovové povrchy nebo do jejich blízkosti, protože to může ovlivnit výkon.
| Frequency range | 865...924 MHz |
|---|---|
| Impedance | 50 Ω |
| Gain | 2.5-3 dBi |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Maximum input power | 5 W |
| Connector | SMA |
|---|---|
| Antenna height | 115 mm |
| Weight | 30g |
| Colours | Black |
| Cable length | 3 m |
| Operaiting temperature | -30°C~+60°C |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100788
Značka: Loxone
Kód: 100467
Značka: Loxone
Kód: 200518
Značka: Loxone
Kód: 100141
Značka: Loxone
Kód: 100857
Značka: Loxone
Kód: 100787
Značka: Loxone
Kód: 100200
Značka: Loxone
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 000818
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 000534
Značka: Loxone
Kód: 610149
Značka: Loxone
Kód: 200502
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100116
Značka: Loxone
Anténu 868 MHz lze snadno namontovat přilepením a je vhodná pro všechny zásuvky SMA (např. pro LOXONE Air Base Extension, Multi Extension Air nebo EnOcean Extension). Doporučujeme neinstalovat anténu na kovové povrchy nebo do jejich blízkosti, protože to může ovlivnit výkon.
check_circle
check_circle