Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE LED Spot WW PWM je zapuštěná bodovka s teplým bílým světlem. Ke stmívání je nutný RGBW 24V Dimmer.
Funkce:
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | max. 7.5 W |
| Dimming range | 0 ... 100% with PWM |
| PWM frequency | 123 ... 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
Connection Cable: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … 12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cable: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cable: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cable: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | Warm white: 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours |
Anthracite: RAL 7021 - Part No. 100331 White: RAL 9003 - Part No. 100327 |
|---|---|
| Material | Steel and glass |
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| WAGO svorky | 2 |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100610
Značka: Loxone
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 000341
Značka: Loxone
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 200527
Značka: Loxone
Kód: 000314
Značka: Loxone
Kód: 100762
Značka: Loxone
Kód: 100265
Značka: Loxone
Kód: 610160
Značka: Loxone
Kód: 100613
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 100548
Značka: Loxone
Kód: 200517
Značka: Loxone
Kód: 200507
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
LOXONE LED Spot WW PWM je zapuštěná bodovka s teplým bílým světlem. Ke stmívání je nutný RGBW 24V Dimmer.
Funkce:
check_circle
check_circle