Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Hlavice Tree je motorový pohon ventilu. Díky typickému adaptéru je použitelný na mnoha typech běžně používaných ventilů u podlahových topení a radiátorů.
Vlastnosti:
| Power Supply | 11 ... 30DVC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 120mW, max. 3,6W |
| Power loss at max. load | 3.6W |
| Push force | 150N |
| Stroke length | 5.0mm / 0.197" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 55 °C / -4 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 80 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | SERIES 9176 IDC |
|---|---|
| Wire cross-section | Ø 0,8mm (0,5mm² / AWG 20) |
| Temperature resistance | -40 … 125°C / -40 … 257°F |
| Colours | White: RAL9003 + Black: RAL9005 + Green: RAL6018-P |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Adaptér ventilu VA80 | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200321
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 100307
Značka: Loxone
Kód: 100577
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 200532
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 100674
Značka: Loxone
Kód: 000064
Značka: Loxone
Kód: 100232
Značka: Loxone
Kód: 610009
Značka: Loxone
Kód: 000795
Značka: Loxone
Kód: 100866
Značka: Loxone
Kód: 200024
Značka: Loxone
Kód: 200020
Značka: Loxone
Kód: 200012
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 200302
Značka: Loxone
Kód: 000614
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Hlavice Tree je motorový pohon ventilu. Díky typickému adaptéru je použitelný na mnoha typech běžně používaných ventilů u podlahových topení a radiátorů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle